Medarbetare

Stefan Heghammar
Auktoriserad redovisningskonsult (f.d aukt. revisor)
telefon: 08-556 06 740
stefan.heghammar@juristernas.com


Carl Erik Malmi (talar även spanska)
Jur.kand.
telefon: 08-556 06 746 
carl-erik.malmi@juristernas.com


Birgitta Almström
Redovisningskonsult
telefon 08-556 06 741 
birgitta.almstrom@juristernas.com


Ewa Lesniak (talar även polska)
Redovisningskonsult
telefon: 08-556 06 742
ewa.lesniak@juristernas.com


Elisabeth Eriksson
Administratör/Ekonomi
telefon: 08-556 06 745 
elisabeth.eriksson@juristernas.com 


Carina Wickström
Redovisnings- och lönekonsult
telefon: 08- 556 06 749
carina.wickstrom@juristernas.com


Lena von Treskow
Redovisnings- och lönekonsult
telefon 08-556 06 748
lena.vontreskow@juristernas.com


Britt Perez
Redovisningskonsult
Mobil telefon: 0707-65 42 05
britt.perez@juristernas.com


Anders Karlström
Redovisningskonsult
telefon: 08-556 06 744
anders.karlstrom@juristernas.com


Liz Sotil
Redovisningskonsult
Direkt telefon: 08-556 06 753 
liz.sotil@juristernas.com


John Eriksson
Civ.ek. och auktoriserad redovisningskonsult
Direkttelefon 08-556 06 752, mobil telefon 0708-24 54 94
john.eriksson@juristernas.com

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.